سوالی دارید؟

ما در دهکده سنگ به صورت تلفنی، ایمیلی و تلگرامی پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

چگونه بصورت تلفنی با دهکده سنگ در ارتباط باشیم؟

برای ارتباط تلفنی با مدیر تامین کالا سایت دهکده سنگ می‌توانید با شماره موبایل 09153616227 جناب آقای مهندس زندی در ارتباط باشید.

محل فیزیکی فروشگاه سایت دهکده سنگ کجاست؟

دهکده سنگ در حال حاضر کلیه اجناس خود را فقط بصورت آنلاین می‌فروشد ولی دفتر مرکزی دهکده سنگ در خراسان جنوبی – شهرستان قائنات – مرکز رشد واحدهای فناور قائن می‌باشد.

چگونه با پشتیبانی آنلاین ارتباط برقرار کنیم؟

برای سهولت ارتباط هم می‌توانید روی آیکن گوشه پایین سمت راست کلیک کرده و بصورت آنلاین با کارشناسان پشتیبانی و فروش ارتباط برقرار کنید و یا می‌توانید با شماره تلفن 09153616227 در واتساپ و یا تلگرام ارتباط برقرار نمایید. همچنین در صورتی که نیاز به مکاتبه ایمیلی دارید از طریق فرم روبرو اقدام نمایید تا ایمیل‌تان مستقیم به بخش فروش سایت ارسال شود.

سرعت ارسال سفارشات چگونه است؟

اگر سفارش شما قبل از ساعت یازده صبح ثبت شود، همان روز بسته بندی و ارسال می‌شود و نهایتا تا سه روز توسط پست تحویل شما می‌شود.

دلیل قیمت مناسب و رقابتی شما چیست؟

دهکده سنگ در خراسان جنوبی حضور دارد و همانگونه که می‌دانید خراسان سرشار از معادن سنگ‌های قیمتی است. مواد اولیه بسیاری از سنگ‌ها توسط تیم دهکده سنگ جمع آوری می‌شود و سپس برای تراش به کارگاه‌های سنگ تراشی تحویل داده می‌شود، به همین دلیل در کاهش قیمت اختیار بیشتری داریم. همچنین هدف ما فروش مستقیم از معادن سنگ و حذف واسط است که دلیل دیگر ارزانی قیمت در دهکده سنگ می‌باشد.

چگونه به اصالت سنگ‌ها اعتماد کنیم؟

همانگونه می‌دانید دهکده سنگ یک استارتاپ نوپا است و با این ایده شکل گرفته که تسهیلگر ارتباط بین فروشندگان سنگ‌های قیمتی (معادن) و مشتریان باشد. از طرفی ما در خراسان و یا به تعبیری بهتر در سرزمین سنگ‌های قیمتی حضور داریم که فراوانی معادن در اینجا زبان زد خاص و عام است. به همین دلیل تصمیم داریم تا بعنوان یک برند مطمئن در خدمت شما هموطنان عزیز باشیم.

یک ایمیل بفرستید